Інтернет-магазин піротехнічних виробів "Fire Dragon"

Про компанію

Ми – інтернет-магазин Fire Dragon займаємося продажем піротехнічних виробів для організації феєрверк-шоу по всій Україні. Тільки якісно проведений салют здатний доповнити будь-adypleplep;vertical-align:baseline;max-width:100%;color:#373c3f;background-color:#ffffff;">Інтернет магазин піротехніки Fire Dragon здатний запропонувати вам величезний вибір різних товарів, враховуючи різні побажання, включаючи бюджет і параметри майданчика. Організацією професійного феєрверк-шоу на високому рівні займаємось не один рік, для співпраці звертайтесь до нас уже сьогодні. Наша команда кваліфікованих піротехніків зробить ваш день просто визначною подією. Засмучуємо свята будь-якої складності: весілля, ювілей, день народження, корпоратив, день міста, випускний та всі подібні заходи. Звернувшись саме до нас – ви можете замовити:
Тортові свічки – незамінний атрибут кожного свята. На сьогодні торт можна прикрасити не просто свічками, а справжнім феєрверком. Піротехнічні настільні фонтани можна використовувати як на вулиці, так і у будь-якому закритому приміщенні. Після використання наших тортових свічок – ви не почуєте запах нагару та диму. Такий фонтан перетворить навіть найскромніший кондитерський виріб на цілу феєричну виставу.      
окремий вид піротехніки. Має відмінність від інших тим, що такий «салют» потрібно використовувати вдень, тобто лише у світлий час доби. При горінні димова шашка починає утворювати насичений густий різнокольоровий дим, який робить казковий фон. Кожна димова шашка має свою тривалість та інтенсивність при утворенні так званої димової завіси.

Наземний феєрверк – феєрверк-шоу, висота роботи якого не перевищує 10 метрів над землею. Використовують цей феєрверк, як правило, у закритих місцях або обмежених майданчиках. Створюється феєрверк землі з допомогою елементів, які запускають по черзі, у тому, щоб створити повноцінну картину шоу-програми.

Висотний феєрверк –
громкий, високий та дуже гарний феєрверк. Під звуки такого салюту біжать мурашки по шкірі та народжується справжнє задоволення, прокидається адреналін у крові та просто насолода від видовища. Заряди висотних куль піднімаються на висоту від 100 до 300 метрів, а небі розкриваються візерунки діаметром від 30 до 200 метрів залежно від калібру виробів. вибух емоцій вам забезпечений.
Хлопушки –
достатньо безпечний виріб розважального характеру.

Пневмохлопавки – прекрасна альтернатива шумним засобам піротехніки. Здатна викидати конфетті та серпантин на відстань до 30 метрів, залежно від розміру. Для використання в приміщенні призначені пневмохлопавки невеликого розміру – від 16 до 30 см, інші рекомендуємо використовувати на відкритому просторі.
Переваги компанії Fire Dragon:
- Надаємо салюти тільки високої якості  
- Професійно консультуємо з товарного каталогу
- Пропонуємо 
- Швидко доставляємо товар по Києву та всій Україні
- Працюємо з такими торговими марками, як ТМ Агенція Свято, ТОВ Феєрверк, Золотий Дракон, Феєрія, Maxsem.
Купити феєрверки і купити салют рекомендуємо в інтернет-магазині Fire Dragon. Постійні клієнти нашої компанії вже переконалися у високій якості послуг, які ми пропонуємо. Слідкуйте за асортиментом, який періодично поповнюється. Дивіться на сайті детальний опис та характеристику товару. Вивчіть відео-уроки перед використанням піротехніки або проконсультуйтеся з досвідченими менеджерами нашого інтернет-магазину за вказаними контактними даними на кращому сайті Fire Dragon.

Лучшие товары

Салют МАЛЮК 19 пострілів
Хіт продажу
695 ₴Салют МАЛЮК 19 пострілівКод: СУ 44-19Немає в наявності
Салют Діамантове Небо 16 пострілів
НАШ ВЫБОР
408 ₴Салют Діамантове Небо 16 пострілівКод: SU-1